MÖBLER / Soffor / Soffa 16937167

nr 1693 7167

Soffa

+ karmstol, Gripsholmsmodell. Längd: 127 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 14 april 2025
kl 20:48:23